Report Tv siguron foton/ Ja makina e blinduar e Durim Bamit, sekuestruar nga OFL

Report Tv siguron foton/ Ja makina e blinduar e Durim Bamit, sekuestruar nga OFL

1581154876_makinaebamit.jpg

Report Tv ka arritur të sigurojë foton e makinës së blinduar të Durim Bamit. Makina e sekuestruar është e tipit "Audi"ngjyrë të zezë. Sekuestrimi është bërë nga Operacioni Forca e Ligjit (OFL)


Lajmi kryesor:

Pas Gjokës, anti-KÇK-ja u sekuestron makinat e blinduar Saimir Taullaut, Durim Bamit dhe 'Rrumit' të Shijakut, që iu bë atentat me prokurorin


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Rama: BE të mendojë me shumë për financat drejt Ballkanit! 85 mln euro për energjinë? Lajm i mirë por ia morën bujqësisë

Rama: BE të mendojë me shumë për financat drejt Ballkanit! 85 mln euro për energjinë? Lajm i mirë por ia morën bujqësisë