Report TV siguron foton/ Ky është 71-vjeçari që qëlloi për mbi 30 minuta në drejtim të policisë në Elbasan

Personi që qëlloi me kallash ndaj policisë Lefter Zhidru

1600953454_lefter.jpg

Personi që qëlloi me kallash ndaj policisë Lefter Zhidru

Report TV siguron foton. Ky është 71-vjeçari që qëlloi për mbi 30 minuta në drejtim të policisë në Elbasan

1600951869_lefter.jpg

Personi që qëlloi me kallash ndaj policisë Lefter Zhidru


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?×

Lajmi i fundit

John

Greva e nëftëtareve në Ballsh/ Përkeqësohet gjendja e një prej grave! Transportohet në spitalin e Ballshit