Report Tv siguron VIDEO-n! Momenti i shpërthimit në biznesin e ish-sekretarit të PD-së në Prrenjas! Dy persona hedhin granatë dore


Këto janë pamjet e shpërthimit të ndodhur orët e para të mëngjesit të 22 nëntorit në biznesin e ish-sekretarit të PD-së në Prrenjas.

Në videon e siguruar për Report Tv, nga gazetari Ronaldo Gjoshi, shihet teksa se dy personat, Rei Karriqi, 23 vjeç dhe Arjan Pano, 42 vje­ç afrohen pranë ambienteve të biznesit, një bar-bilardo dhe hedhin granatë dore.


Lajmi kryesor:

Video nga shpërthimi në biznesin e ish-sekretarit të PD-së në Prrenjas, iu hodh granatë dore! Në pranga dy autorët


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Kandidati i PD për zgjedhjet e 14 majit, grupi i Alibeajt prezanton Dritan Sulën për Bashkinë Dimal

Kandidati i PD për zgjedhjet e 14 majit, grupi i Alibeajt prezanton Dritan Sulën për Bashkinë Dimal