Pamjet e para nga urgjenca e re në QSUT pas rënies së zjarrit

 

Report Tv siguron pamjet e para pak minuta pasi ra zjarri në katin -1 të urgjencës së QSUT-së. Zona është rrethuar me shiritin e verdhë ndërsa të pranishëm ndodhen forca të shumta policie dhe një zjarrfikëse. Alarmi i zjarrit vijon të dëgjohet në sfond, ndërsa jashtë ka dhe familjarë të shqetësuar.

Zjarrfikësit me veshjet e posaçme kanë hyrë në katin e nëndheshëm për të verifikuar gjëndjen.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Zjarr në urgjencën e re të QSUT-së, evakuohen pacientët! Urgjencat devijohen te Trauma dhe Sanatoriumi


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Askush mos kaloj vijën e bardhë! Merrem unë me ta’, momenti kur drejtori i policisë së Korçës përplaset me fermerët protestues në Maliq

‘Askush mos kaloj vijën e bardhë! Merrem unë me ta’, momenti kur drejtori i policisë së Korçës përplaset me fermerët protestues në Maliq