Report Tv sjell pamjet, ja banesa ku 50-vjeçari kishte ngujuar familjen në Tiranë

 

Report Tv sjell pamjet e banesës ku 50-vjeçari Xherxh (Gjergj) Laçi, për shkak të bindjeve radikale fetare kishte ngujuar familjen dhe nuk lejonte fëmijët të shkonin në shkollë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Ngujoi dhe rrahu për 6 vite gruan dhe fëmijët, arrestohet ekstremisti fetar! Fqinjët: Ishte i frikshëm, dilte nga banesa vetëm për t'u falur (VIDEO)


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës  pranë shkollave

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave