Report Tv sjell video, policia dhe BKH mësyjnë në shtëpinë e vëllait të Lefter Allës

Report Tv ka sjellë video nga aksioni i policisë dhe BKH-së në Bulqizë gjatë kontrollove në shtëpinë e vëllait të Lefter Allës, i arrestuar mbrëmjen e sotme nga SPAK. Lefter Alla u arrestua me urdhër të SPAK për korrupsion dhe abuzim me tenderat publike.


Lajmi kryesor:

Me urdhër të SPAK, arrestohet kryetari i bashkisë së Bulqizës Lefter Alla! Policia dhe BKH i mësyjnë në shtëpinë e vëllait (VIDEO)


M.Q./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Shqetësime për sigurinë/ Kongres amerikan merr në pyetje drejtuesin e TikTok: Nuk jemi agjentë të Kinës apo të një vendi tjetër

Shqetësime për sigurinë/ Kongres amerikan merr në pyetje drejtuesin e TikTok: Nuk jemi agjentë të Kinës apo të një vendi tjetër