Reshje shiu dhe rënie temperaturash! Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/16°C

Zonat e ulëta  13/20°C

Zonat bregdetare 15/21°C

  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si 'perandor'