POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Reshjet e dëborës/ 4 aksidente në aksin Qukës-Qafë Thanë, nuk ka të plagosur

Gjendja aktuale në aksin Qukës-Qafë Thanë

Katër aksidente pa të plagosur janë regjistruar edhe në aksin Qukës-Qafë Thanë, për shkak të motit të keq. Në orët e vona të natës, në Qafë Thanë priten prani më të shumta ngricash si dhe reshje të dendura dëbore. 

a.s.
Komento