Reshjet e dëborës zbardhin fshatrat e Librazhdit (VIDEO)

Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje dëbore dhe në fshatrat turistik të Librazhdit, në Steblevë, Fushë-Studen.

Shtresa e dëborës ofron një pamje magjepsëse në këto zona duke tërhequr turistë të shumtë.

Pronarët e bujtinave në këtë zonë shprehen për Report Tv se gjatë fundjavës së ardhshme presin fluks turistësh.

Reshjet e dëborës duket se nuk kanë krijuar probleme në qarkullimin rrugor apo ndërprerje të energjisë elektrike.


Lajmi kryesor:

Dardha, Voskopoja dhe Shishtaveci zbardhen nga bora! Në Valbonë shiu sjell rrëshqitje dherash, pastrohen rrugët


/E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha