Reshjet e dendura të shiut bllokojnë rrugët e Don Boskos

 

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e këmbësorëve dhe automjeteve edhe në Tiranë. Report Tv ka siguruar pamje nga zona e Don Boskos, ndërsa duket se rrugët janë bllokuar nga uji, duke vështirësuar qarkullimin. Situata ka shkaktuar edhe trafik të rënduar.


Lajmi kryesor:

Moti i keq 'mbërthen' Shqipërinë! Vjosa e Shkumbini dalin nga shtrati dhe shkaktojnë përmbytje! Ministria e Mbrojtjes: Ja qarqet më problematike


M.Ç/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Basha në Fier, forca të shumta policie për ndonjë situatë të mundshme me mbështetësit e Berishë