Rezarta Shkurta shpërthen ndaj Berishës: I ke hequr kallot Enver Hoxhës, djali yt ka vrarë qindra fëmijë

Rezarta Shkurta shpërthen ndaj Berishës: I ke hequr kallot Enver Hoxhës, djali yt ka vrarë qindra fëmijë

Rezarta Shkurta dhe Sali Berisha

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar ashpër ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi ky i fundit ka postuar një foto të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, (nipit te ish-diktatorit Enver Hoxha) duke e quajtur atë një narkotrafikant të lirë.

Berisha shkruante: ‘Për 20 kg kokainë bëri vetëm 3 vjet burg’.

Kaq ka mjaftuar, që Rezarta Shkurta e revoltuar ta postoj këtë foto në ‘Instastory’ me një kundërpërgjigje të ashpër:

‘Mos u merr me nipin e atij që i ke hequr kallot e këmbëve, por merru me djalin tënd Zeni Berisha që vrau qindra fëmijë në shpërthimin e Gërdecit, dhe s’bëri asnjë ditë burg’, shkruan Rezarta në foton ku ka bërë tag edhe djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berishën.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • $$$$$$: 08/04/2019 10:04

  Vdekje komunistave.. rezi rezi buburezi kthehu mbrapa se u ndeze..

  Përgjigju
 • Ceno: 08/04/2019 04:54

  RESPEKTE pafund për ERMAL HOXHÈN dhe REZARTA SHKURTËN !

  Përgjigju
 • Vlonjati99ave: 08/04/2019 03:28

  Të gjithë kriminela e komunistë janë në Shqipëri... bëjnë sikur zihen e shajnë njëri-tjetrin por në të vërtetë mbrojnë pasuritë e njëri-tjetrit. Nuk bëhet ai vend nëse nuk ikën gjithë llumi që la Ramiz Alia në kohën që erdhi “Demokracia” në Shqipëri!!!

  Përgjigju
 • Roza: 08/04/2019 02:35

  Ooooo sa e mbrekullueshme! Na kenaqe moj bukuri. Ai kriminel, kameleon I ka sherbyer xhaxhit si komunist I vertete, dhe tani na hiqet demokrat pa fytyre

  Përgjigju
 • Faiku: 08/04/2019 01:19

  Ketij mos ja ver re se eshte ne moshen e qenit ku vetem leh e ste kafshon

  Përgjigju
  • Loshi : Babai Biologjik i Karakurvave të Fredi ZIUT: 08/04/2019 10:10

   Super REZARTA SHKURTA !! ERMAL HOXHA éshté DJALÉ FANTASTIK dhe i NDERUAR dhe i RESPEKTUAR nga 90% e SHQIPTARËVE

 • Hinglateri: 07/04/2019 22:23

  Te lumte moj goce ja perplas ne surrat keture ktiminelve qe kane lyer duart me gjak

  Përgjigju
  • SHPATI: 08/04/2019 11:34

   KRIMINELI SALI BERISHA ËSHTË KRIMINELI MË I RREZIKSHËM.NUK I VJEN TURP QË TURPËROJË TROPOJËN E TRIMAVE TË BAJRAM CURRIT...LARG NGA SHQIPËRIA O KRIMINEL I LINDUR.U SHOFSHI SI FAMILJE....

  • Cirku: 08/04/2019 02:45

   I ketyre esht i fort. Aq bukur e luajn lojen sikur do hajn njeri tjetrin ku e kunderta dhe e kuptueshmja eshte qe po vallezojn sebashku. Pse jo. Ky popull dhe kaq pak e ka

  • shenjesttra y: 07/04/2019 22:43

   Te lumte e i thua iko debil

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

VIDEO: Pse u tremb Fredi Beleri, në Parlamentin Europian?

VIDEO: Pse u tremb Fredi Beleri, në Parlamentin Europian?