Riaktivizohet vatra e zjarrit në Krastë të Elbasanit

 

Ditën e sotme është riaktivizuar përsëri vatra e zjarri në Krastë të Elbasanit. Raportohet se zjarrfikëset ndodhen në zonën e përfshirë nga flakët.

Ndërkohë vijon puna për vënien në kontroll të flakëve.

Kujtojmë se dhe një ditë më parë, Krasta, e konsideruar si 'mushkëria' e qytetit, u përfshi nga flakët.


Lajmi kryesor:

Zjarret në vend, ministria e Mbrojtjes: Janë 3 vatra zjarri aktive në vend! Thirrja për qytetarët: Parashikohen ditë të nxehta! Mos hidhni bishtat e cigareve në bar


S.C/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore