Richard Gere do të bëhet baba për herë të tretë në moshën 70-vjeçare

Alejandra dhe Richard

Aktori i famshëm i "HollyWood", Richard Gere dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Sipas “Mirror”, Alejandra pritet të sjellë së shpejti në jetë fëmijën e saj të tretë pasi ajo ka edhe një djalë nga martesa e saj e parë.

Ylli I ‘Pretty Woman”, po pret fëmijën e tij të dytë me gruan e tij 36-vjeçare Alejandra Silva, e cila është tre muajsh momentalisht.

Do të mirëpresin një fëmijë tjetër vetëm nëntë muaj pas lindjes së djalit të tyre Alexander.

Ata të dy kanë fëmijë nga martesat e mëparshme, Alejandra ka Albertin 6-vjeçar me ish-burrin Govind Friedland dhe Richard është baba i  Homer James Jigem, 19 vjeç, me ish-gruan Carey Lowell.

Richard u martua me Alejandran në prill të vitit të  kaluar, në një ceremoni në Spanjë para se të festonte me miqtë në fermën në qytetin e New Yorkut.

Ai i dërgonte asaj lule derisa pranoi që të martohej me të.

Alejandra është shprehur se është shumë e lumtur që është në krahët e aktorit dhe ndihet si në përrallë.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bëri 'gafë' në Kuvend? Balluku sqaron pagesën për rrugën Milot- Fier