Rifillon seanca në Kuvend pas 30 minutash, opozita kërkon sërish ndërprerjen deri sa të vijë Rama

1631801317_nikolla.jpg

Rifillon seanca në Kuvend pas 30 minutash, opozita kërkon sërish ndërprerje deri sa të vijë kryeministri Edi Rama.


Lajmi kryesor:

Programi dhe kabineti/ Përplasje dhe debate në seancën maratonë të Kuvendit, PD bllokoi foltoren, kerkoi prezencën e Ramës! Basha: Rama ekzekutori i zgjedhjeve, demokracia ka vdekur! Kryeministri: Copy-paste nga fushata, merru me kumriet (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Tragjedi gjatë xhirimeve të filmit në SHBA, aktori i njohur Alec Baldwin vret aksidentalisht me armë fotografen dhe plagos regjisorin