Rihanna publikon autobiografinë e saj vizuale me 1 mijë foto

Rihanna publikon  autobiografinë e saj vizuale  me 1 mijë foto

Rihanna

Rihanna ka publikuar një libër prej 1,000 fotosh të vetes, që ka kushtuar afërsisht 116 mijë dollarë.

“Autobiografia vizuale” përfshin imazhe të jetës së  saj,  duke u relaksuar në plazhe apo në vende të tjera.

Në autobiografi përfshihen edhe komentet e mësuesve të saj, ku njëri nga ata është shprehur se Rihanna ka qenë e sigurt në vetvete dhe ka treguar qëndrim pozitiv.

“Ka qenë shumë e qetë në marrjen e vendimeve dhe vigjilente për të vepruar”, është shprehur mësuesja e saj.

Në përgjithësi mësuaesit në Barbados janë shprehur shumë pozitive për të.

Fansat  do të kenë të mundur të njohin jetën e Riahnnës nëpërmjet fotove dhe libri vizual po i  korr shumë sukses këngëtares.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)