Rihanna publikon foto me gjyshërit e saj

Rihanna publikon foto me gjyshërit e saj
Këngëtarja e famshme nga ishujt Barbados Rihanna, ka postuar së fundmi një foto ku është në krah të gjyshes dhe gjyshit të saj. Ata janë mbledhur në nëj drekë të veçantë për të festuar ditëlindjen e gjyshes. Ajo dukej mjaft e lumtur që po qëndronte së bashku me gjyshërit, të cilët duken po aq gazmor sa Rihanna.(xh.k/shqiptaja.com )

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Piktori shqiptar u arrestua në Britani se policia ngatërroi çajin e malit me kanabis, Rama: Dëshpëruese, ‘persekutorët’ të mbajnë përgjegjësi! Si do reagonte Sunak?

Piktori shqiptar u arrestua në Britani se policia ngatërroi çajin e malit me kanabis, Rama: Dëshpëruese, ‘persekutorët’ të mbajnë përgjegjësi! Si do reagonte Sunak?