Rihanna ripërcakton 'kufijtë e të qenit grua seksi', ndryshim drastik në linjën e saj të veshjeve

Rihanna ripërcakton 'kufijtë e të qenit grua seksi', ndryshim drastik në linjën e saj të veshjeve

Rihanna

Rihanna dëshiron të 'sfidojë traditën' dhe ka vendosur ta bëjë këtë gjë në linjën e saj  të veshjeve të brenshme Savage x Fenty. Ajo ka thënë se dëshiron të ndryshojë konceptin e 'gruas seksi', duke i bërë veshjet e linjës së saj më të egra sesa femërore. 

 Këngëtarja 34-vjeçare u emërua si 'gruaja më seksi në botë' nga Esquire në vitin 2011. 

“Ne gjithmonë jemi duke sfiduar veten, duke sfiduar traditën dhe duke gjetur mënyra të reja për të ripërcaktuar seksi”, tha ajo në një intervistë të re.

Rihanna padyshim që po bën pikërisht këtë dhe organizoi shfaqjen e saj të fundit të modës jashtë në Simi Valley të Kalifornisë. Shfaqja u zhvillua në një mjedis të frikshëm pyjor dhe ishte i kompletuar me një mjegull mistike vjollce.

“Isha shumë e emocionuar për vendndodhjen dhe përmasat e shfaqjes, ishte një shfaqje e  madhe.

F.D/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Transferimi i instituteve të ASA-s tek Akademia e Shkencave, Gjinushi: Ky vendim do të rrisë kapacitetin intelektual për kërkimin shkencor

Transferimi i instituteve të ASA-s tek Akademia e Shkencave, Gjinushi: Ky vendim do të rrisë kapacitetin intelektual për kërkimin shkencor