Rikonstruksioni i kabinave, këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji elektrike nesër

Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita për disa orë ditën e nesërme, si pasojë e punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se energjia elektrike do të stakohet në intervalin kohor 09:00-16:00 dhe do të mbesë pa energji Rruga “Muhamet Deliu”

Ndërkohë, nga ora 09:00- 15:00 do të mbesin pa energji elektrike: Pjesërisht një pjesë e rrugës “Bardhyl”,  rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Odhise Paskali”, një pjesë e zonës së Ndroqit, Picallë, Gërdec, Valiasi i Ri.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në pranga për mashtrim online, një prej të arrestuarve më parë kishte vjedhur një kishë në Voskopojë