Rikthehen pasaportat diplomatike për futbollistët e kombëtares, Rama ia dorëzon Hysajt gjatë mbrëmjes gala të FSHF

Rikthehen pasaportat diplomatike për futbollistët e kombëtares, Rama ia dorëzon Hysajt gjatë mbrëmjes gala të FSHF

1702922356_hysaj.jpg

Kryeministri Edi Rama, u ka dorëzuar lojtarëve të kombëtares pasaportat diplomatike pasi ato të dhëna pas kualifikimit në Euro 2016, u kishte përfunduar afati 5 vjeçar në vitin 2021.

Për t’i dorëzuar pasaportat diplomatike lojtarëve të kombëtares shqiptare, Rama ftoi në skenë ish-kapitenin Elseid Hysaj.


Lajmi kryesor:

FSHF ndan çmimet “Më të mirët 2023’, në mbrëmjen gala të pranishëm Rama dhe Begaj! Sylvinho merr nga presidenti pasaportën shqiptare


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!