VIDEO/ Rikthehen reshjet e dëborës në vend, zbardhet Dibra dhe Thethi

Ditët e fundit temperaturat në vendin tonë janë ulur ndjeshëm. Si pasojë e këtyre kushteve të paqëndrueshme atmosferike vendi ynë është përfshirë nga reshjet e dendura të shiut.

Ndërsa ditën e sotme në lartësinë mbi 1000 m ka pasur reshje dëbore në Theth dhe rrugën e Arbrit.

Edhe pse aksi është i kalueshëm këshillohet që shoferët duhet të bëjnë kujdes kur të lëvizin në bypasin e rrugës së Arbrit.

Ndërkohë edhe në segmentin Boge-Theth, në Qaf Thore është i kalueshëm.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta