Rita Ora fshihet pas çantës 26 mijë euroshe, veprimi i këngëtares ndez debat në rrjet

Rita Ora fshihet pas çantës 26 mijë euroshe, veprimi i këngëtares ndez debat në rrjet

Rita Ora

Këngëtarja e njohur Rita Ora e bezdisur nga paparacët, ka mbuluar fytyrën e saj me çantën e zezë “Hermès Birkin” me një vlerë prej 28,000 dollarësh (26,300 euro) teksa ishte duke kaluar përmes terminalit të aeroportit në Sidnej.

33-vjeçarja dukej në superformë veshur me një palë streçe, bluzë të zezë dhe një palë atlete të verdha. Ndërsa në fytyrë mbante një maskë me printet e leopardit dhe në kokë kishte vendosur një shirit të zi.

Së fundmi ajo ka udhëtuar nëpër Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj regjisor Taika Waititi.

Megjitahtë ky veprim i bukuroshes ka lënë vend për kritika në rrjetet sociale, për mënyrën sesi ajo fshihet nga paparacët.

 

 

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Krem mbrojtës apo nxirës? Si të kujdeseni për lëkurën në plazh

Krem mbrojtës apo nxirës? Si të kujdeseni për lëkurën në plazh