Rita Ora në një lidhje 'treshe'?! E papërmbajtshme shpërndan puthje dhe përqafime, fotografohet me një burrë dhe një grua

Rita Ora në një lidhje 'treshe'?! E papërmbajtshme shpërndan puthje dhe përqafime, fotografohet me një burrë dhe një grua

Ka kaluar vetëm pak kohë nga dita që lidhja e këngëtares shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe regjisorit Taika Waititi, është konfirmuar, megjithatë duke se çiftit nuk i mjafton njeri-tjetri, pasi ata janë fotografuar nga lentet e gazetarëve, krah aktores bukuroshe Tessa Thompson, duke shkëmbyer puthje dhe përqafime “treshe”.

Të papërmbajtshëm Rita, Taika dhe Tessa nuk ndalin përqafimet, të qeshurat dhe puthjet për njeri-tjetrin.

Të veshur “casual” dhe duke shijuar pijen e tyre, “treshja” po shkakton “zhurmë” në rrjet dhe po ngre shumë pikëpyetje rreth marrëdhënies së tyre.

Rita është komentuar ashpër edhe për faktin, se i dashuri i saj i ri, regjisori Taika Waititi, është 15 vite më i madh se ajo.

Por komentet duket se nuk e “prekin” këngëtaren dhe ajo “godet” serish me të rejat e fundit, për mundësinë e një marrëdhënieje ‘treshe”.

1/3
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com