Rita Ora pushime luksoze në Turqi, 14 mijë euro vetëm për një natë

Rita Ora në Bodrum

Këngëtarja me origjinë shqiptare  Rita Ora, pas lodhjes me turneun e saj muzikor, po kalon pushimet bashkë me motrën e saj Elenën në Turqi. Sipas Daily Mail, vajzat shpenzuan 14,000 €  për një natë në hotelin luksoz "The Bodrum EDITION".

Këngëtarja 28-vjeçare, postoi një foto me bikini shumëngjyrëshe, ku tregoi trupin e saj të tonifikuar.

Postimi i Ritës

 Krijuesja e hitit "Anywhere" po shijon pushimet në Bodrum, ku nga suita luksoze e  dhomës së gjumit mund të shikojë pishinën dhe kopshtin  privat.

"The Bodrum EDITION"

Resorti në të cilin po rrijnë vajzat ka gjithashtu edhe dy dhoma të tjera,  zonën e zhveshjes, kuzhinë, banjë turke dhe sauna.

E emocionuar për të qenë me pushime, Rita shkroi: 'Shuuumëë e lumtur që kisha 5 ditë të plota para se të filloja orarin e shtatorit !!! Rërë, diell dhe det për mua!

"The Bodrum EDITION"

1/4
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! 'Garda e vjetër' u largua kur ramë në opozitë, mosmirënjohës