Rita Ora zbulon ‘çelësin’ e një martese të shëndetshme

Rita Ora zbulon ‘çelësin’ e një martese të shëndetshme

Rita Ora dhe Taika Waiti

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka zbuluar se kush është ‘çelësi’ i një martese të shëndetshme.

Teksa para dy vitesh 33-vjeçarja kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me regjsorin francez, Taika Waitit, ndërsa së fundmi ajo tregoi se “komunikimi është kyç” për funksionimin e martesës së tyre.

Pavarësisht orareve të ngjeshura, Rita tha se ajo dhe partneri kanë një lidhje të vërtetë, e cila i mban të bashkuar ata.

“Ajo që funksionon është një lidhje e vërtetë dhe një ndjenjë e vërtetë miqësie. Komunikimi është kyç. Oraret tona janë të ngjeshura, kështu që është thjesht e rëndësishme të flasim dhe kjo është ajo që ka funksionuar për ne”, shprehet Rita.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

'Dosjen ma solli burri yt', degradon debati mes Felajt dhe Bardhit në Kuvend: Mos u fut në histori të tjera se do dalësh keq

'Dosjen ma solli burri yt', degradon debati mes Felajt dhe Bardhit në Kuvend: Mos u fut në histori të tjera se do dalësh keq