Rosaku i vogël me ‘ambicie të mëdha’ ‘vjedh’ vëmendjen e maratonës në Nju Jork, i bashkohet vrapuesve në garë (VIDEO)

SHBA- Një rosë e vogël, ka tërhequr gjithë vëmendjen e një maratone në Nju Jork me ambiciet e saja, pasi vendosi t’i bashkohej vrapuesve.

E fokusuar “në qëllimin e saj”, rosa është kapur nga kamerat e shkuesve teksa mundohet dhe vrapon mes konkurrentëve të tjerë. Nëse e shikoni me vëmendje videon e publikuar e cila është bërë edhe virale, do shihni se rosaku i vogël ka veshur edhe “këpucë”.

Mbi 1.9 milionë klikime ka marrë në internet, ndërsa asnjë nuk e di nëse rosaku vazhdoi garën deri në fund. Ju si mendoni?

J.GJ./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

PE kritikon Italinë për kufizimet ndaj prindërve të së njëjtës gjini

PE kritikon Italinë për kufizimet ndaj prindërve të së njëjtës gjini