Rrahu gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë! Në banesë iu gjet kokaina që e shiste në Kamëz

Rrahu gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë! Në banesë iu gjet kokaina që e shiste në Kamëz

Foto ilustruese

Denoncimi për dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të mitur nxori zbuluar 46-vjeçarin në Tiranë që shiste lëndë narkotike. Gjatë kontrollit të banesës, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde e dyshuar narkotike kokainë, të cilën e shiste në doza.

Në kuadër të operacionit ‘Last Package’, u arrestua 46-vjeçari i identifikuar me inicialet M.S., banues në rrugën "Thethi", Kamzë, për veprat penale "Dhuna në familje" dhe "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Në mënyrë të vazhdueshme, 46-vjecari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij dhe djalit të tyre të mitur. Shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, një sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë, si dhe një peshore elektronike.

Nga veprimet hetimore ka rezultuar se pasi siguronte lëndën narkotike kokainë, e ndante atë në doza, të cilat i shiste më pas, në zona të ndryshme të Kamzës. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Real Madrid 's'vdes kurrë', barazon 2-2 në 'Mestalla'! Valencia s'mban dot avantazhin e dyfishtë (VIDEO)

Real Madrid 's'vdes kurrë', barazon 2-2 në 'Mestalla'! Valencia s'mban dot avantazhin e dyfishtë (VIDEO)