'Rramani' i Elbasanit u ekzekutua brenda në makinë, automjeti i autorëve me targa të vjedhura

'Rramani' i Elbasanit u ekzekutua brenda në makinë, automjeti i autorëve me targa të vjedhura

1595259669_makinaedjgur.jpg
Viktima Emiliano Ramazani  është  vrarë në mjetin tip "Ford Focus" me targa  AA 945 DG. Ai është person me precedent të theksuar kriminal në fushën e narkotikëve. Makina tip ”Volkswagen” që autorët përdorën në vrasje është me targa AA 819 KX. Por targat e mjetit që autorët përdorën dhe më pas e dogjën janë denoncuar të vjedhura në komisariatin nr. 2 në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Larja e hesapeve trondit Elbasanin, ekzekutohet me 5 plumba i skeduari për kokainë, i përfshirë në disa atentate! 3 autorët djegin makinën, brenda gjenden dy kallashnikovë


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar