Rrëshqitje gurësh në rrugën nacionale Burrel-Milot, rrezik për udhëtarët

Rrëshqitje gurësh në rrugën nacionale Burrel-Milot, rrezik për udhëtarët

Në rrugën nacionale Burrel-Milot në zonën e Shkopetit në afërsi të sektorit C, ka pasur rrëshqitje gurësh. Kjo situatë është kthyer në një problem shqetësues për drejtuesit e mjeteve dhe udhëtarët pasi përbën një burim aksidentesh.

Ky aks është një burim aksidentesh, pasi një devijim i vogël i mjetit mund të përfundojë në liqenin e Shkopetit, pasi mungojnë mbrojtëse dhe sinjalistika. Rrëshqitja e gurëve në këtë segment janë të vazhdueshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

33-vjetori i PS-së, Gramoz Ruçi për Report Tv: Kënaqësi e madhe! Para 33 vitesh zonjat barazoheshin me gishtat e dorës, sot 50% e qeverisë janë zonja

33-vjetori i PS-së, Gramoz Ruçi për Report Tv: Kënaqësi e madhe! Para 33 vitesh zonjat barazoheshin me gishtat e dorës, sot 50% e qeverisë janë zonja