VIDEO-LAJM/ Rrezikojnë jetën e qytetarëve, dy makina ecin kundërvajtje në autostradën Tiranë-Durrës

Dy makina kundërvajtje kanë vënë në rrezik serioz jetën e dhjetëra shoferëve që vijnë nga Durrësi për në Tiranë.

Siç shihet nga një video e siguruar nga Report Tv, dy makina po ecin kundërvajtje në autostradën Tiranë-Durrës, dukë u kthyer në një rrezik potencial për aksidente, me pasoja fatale.

Të pashqetësuar se janë kundërvajtje, shoferët përshkojnë rrugën qetësisht.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Turi: 29/08/2021 15:51

    Dergojani videon Policise qe tjua keput koken maskarenjve

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Rama: Brenda 2022 nuk do të ekzistojë asnjë sportel, të gjitha shërbimet do jenë online