Rrjedh bombola e gazit në një banesë në Durrës, përfundon në spital nga asfiksimi i moshuari

Një i moshuar ka përfunduar në spital si pasojë e asfiksimit pas rrjedhjes së gazit nga tubi i një bombole gazi në fshatin Hamallaj në Durrës. Mësohet se 73-vjeçari është dërguar për ndihmë mjekësore më të specializuar në Tiranë. Sakaq raportohet se nuk ka dëme materiale.


Lajmi kryesor:

Shpërthen bombola e gazit në një lokal në Durrës, plagoset pronari dhe një kliente


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Rindërtimi në Bubq, Rama: Brenda muajit nëntor 200 familje futen në shtëpitë e reja