Rrufeja godet dy herë makinën, shoferja dhe pasagjerët shpetojnë për mrekulli (FOTO+VIDEO)

SIBERI- Një rrufe goditi makinën e  Anna Nakaznykh, një punonjëse hekurudhe në Siberi.

"Unë u verbova për një sekondë të ndarë, kapa timonin me një kontroll të vdekjes. Ndodhi kaq shpejt", tha Galina vajza që filmoi rrufenë. 

Sipas "The Siberian Times", makina Toyota RAV4 nuk shpërtheu në flakë, por motori i saj u prish gjatë goditjes.

Më vonë shoferja postoi se të gjithë janë shumë mirë dhe makina po riparohet.

Ora 13:05
Rrufeja godet dy herë makinën, shoferja dhe pasagjerët shpetojnë për mrekulli
1/5
 • /r.k./Shqiptarja.com
  Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?  ×

  Lajmi i fundit

  Pajisja misterioze: A po komunikonte atentatori i Donald Trump me dikë tjetër?

  Pajisja misterioze: A po komunikonte atentatori i Donald Trump me dikë tjetër?