Rruga e Arbrit mbulohet nga uji, rrëshqitje gurësh në segmentin Bulqizë-Maqellarë! Vështirësi për të lëvizur në gjithë aksin

Reshjet e fundit të shiut kanë vështirësuar lëvizjen e mjeteve në Rrugën e Arbrit.

Prezenca e ujit dhe rrëshqitjet e gurëve në segmentin Bulqizë-Maqellarë, e kanë kthyer aksin në problematike për shoferët.

Sa herë ka reshje shirash kjo pjesë e rrugës përmbytet për shkak të mosfunksionimit të kanaleve kulluese anësore.

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Zgjerohet skandali i basteve në Itali, dalin katër emra të tjerë futbollistësh

Zgjerohet skandali i basteve në Itali, dalin katër emra të tjerë futbollistësh