Rruga e Kombit zbllokohet pas 15 minutash

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bërë me dije për Report Tv se Rruga e Kombit është hapur, pasi qëndroi për 15 minuta e bllokuar.

“Rruga ka qëndruar e bllokuar për 15 minuta. Autoritet kanë kontaktuar me koncensionarin e rrugës dhe është ndërhyrë, duke bërë të mundur zhbllokimin e saj”.


Lajmi kryesor:

Reshjet e borës pushtojnë vendin! Zhbllokohet qarkullimi në Rrugën e Kombit! Disa akse problematike të kalueshme me zinxhirë, Bulqiza pa drita (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Zv.ministri i Energjitikës për Report Tv: I siguroj qytetarët që për të paktën 3-4 vite nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë