POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rusi 2018/ Emisioni ‘Botërori+’ në Report Tv zhvendoset në 14:30 për shkak të orarit të ndeshjeve

Emisioni Botërori+ në Report Tv

Sot do të nisin ndeshjet e treta në grupe në Botërorin e Rusisë. Kupa e Botës nga sot nuk ka më ndeshje në orë 14:00, pasi ndeshjet e para të ditës do të nisin në orën 16:00 dhe do të zhvillohen në të njëjtin orar për grupin.

Për këtë shkak nga sot emisionin ‘Botërori+’ në Report Tv zhvendoset nga ora 12:30 në 14:30 deri në orën 16:00 për të pritur me diskutime në studio ndeshjet e para të ditës së Kupës së Botës.

Ndërsa në mbrëmje emisioni ‘Botëror+’ do të fillojë në orarin e zakonshëm në orën 19:00-20:00 për të pritur ndeshjet e fundit të ditës.  Sot do të zhvillohen katër ndeshje, në orën 16:00 mbyllet grupi A me sfidat Arabi-Egjipt dhe në 20:00 Iran-Portugali dhe Spanjë-Marok.

d.ba.
Komento