Rusi 2018/ Emisioni ‘Botërori+’ në Report Tv zhvendoset në 14:30 për shkak të orarit të ndeshjeve

Rusi 2018/ Emisioni ‘Botërori+’ në Report Tv zhvendoset në 14:30 për shkak të orarit të ndeshjeve

Emisioni Botërori+ në Report Tv

Sot do të nisin ndeshjet e treta në grupe në Botërorin e Rusisë. Kupa e Botës nga sot nuk ka më ndeshje në orë 14:00, pasi ndeshjet e para të ditës do të nisin në orën 16:00 dhe do të zhvillohen në të njëjtin orar për grupin.

Për këtë shkak nga sot emisionin ‘Botërori+’ në Report Tv zhvendoset nga ora 12:30 në 14:30 deri në orën 16:00 për të pritur me diskutime në studio ndeshjet e para të ditës së Kupës së Botës.

Ndërsa në mbrëmje emisioni ‘Botëror+’ do të fillojë në orarin e zakonshëm në orën 19:00-20:00 për të pritur ndeshjet e fundit të ditës.  Sot do të zhvillohen katër ndeshje, në orën 16:00 mbyllet grupi A me sfidat Arabi-Egjipt dhe në 20:00 Iran-Portugali dhe Spanjë-Marok.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Trafikimi i makinave luksoze me vlerë 280 mijë euro, arrestohet edhe një 33-vjeçar

Vlorë/ Trafikimi i makinave luksoze me vlerë 280 mijë euro, arrestohet edhe një 33-vjeçar