Rusi: Moska nuk do të caktojë asnjë film për Oscar

Rusi: Moska nuk do të caktojë asnjë film për Oscar

Akademia Kombëtare e Arteve dhe Shkencave të Filmit të Rusisë ka vendosur të mos caktojë asnjë film për nominimin për Oscar 2022, sipas Interfax .


Lajmi kryesor:

Erdogan: Objektiv ynë, takimi Putin-Zelensky! Identifikohet varri masiv në fermën e pulave! Moska do të mbyllë kufijtë për rekrutët


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas