Rusi, po vizitonin parkun, turistët përballen me kafshën e 'përkëdhelur' (VIDEO)

Luani dhe turistët

Një udhëtim aq sa drithërues, por edhe interesant ka qenë ai i një grupi turistësh në parkun Belogorsk në Rusi. Gjatë vizitës së tyre në park, ata janë gjendur përballë me një luan të madh, por tepër miqësor.

Momenti kur luani futet në makinën e turistëve

Pasi ndaloi makinën, luani “zbret” shoferin, i zë vendin dhe fillon të përkëdhelet porsi një mace. Më pas fillon të përkëdhelë edhe turistët, të cilët si për çudi nuk u ndjenë aspak të frikësuar, por menjëherë kanë nisur të bëjnë foto dhe video me kafshën “’miqësore’’.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni të kënaqur me punën që bëni?

Komento