Rusi-Kroaci, jo vetëm futboll, ‘luftë’ mes bukurosheve në tribunë/ FOTO

Tiofoze në ndeshjen Rusi-Kroaci

Një nga ndeshjet më emocinuese të këtij Botërori ishte ajo mes Rusisë dhe Kroacisë ku kjo e fundit triumfoi duke kaluar në fazën tjetër.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen e kamerave ishte dhe ‘lufta’ midis bukurosheve të  të dyja skuadrave.

Edhe pse të pakta në numër bukuroshet kroate kanë përfaqësuar denjësisht vendine tyre në këtë Botëror.

(Tifoze kroate)

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

7 gabime FATALE që i bëjmë lëkurës sonë kur flemë me make up