Sa ka kushtuar fustani i kuq i Marina Vjollcës që mori një vëmendje të madhe

Marina Vjollca

Marina Vjollca gjithmonë shkëlqen me imazhin e saj gjatë daljeve.

Kësaj rradhe ajo ka zgjedhur një fustan të kuq duke u përshtatur për festën e “Shën Valentinit”.

Moderatorja mori të gjithë vëmendjen me pamjen dhe në rrjete sociale u komplimentua shumë.

Ky fustan ka një çmim marramendës dhe është i dizenjuar nga “Dolce & Gabbana”, i cili mund të kalojë vlerën 4 mijë dollarë.

Madje këtë fustan e kanë veshur edhe yje botërorë si Katy Perry apo Emilia Clarke.

1/3
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento