Sali Shehu i FRD mbyll takimin me Bashën: S'kemi firmosur do konsultohem me kryesinë! Besoj do kemi lajme të mira

Sali Shehu i FRD ka përfunduar takimin në selinë blu, ndërsa tha se ende nuk ka firmosur pasi do të konsultohet më kryesinë. Ai shprehet se do të ketë konsultime të tjera.

 "Po tha do shkoj ta konsultoj me kryesinë dhe pastaj të shohim. Por besoj do kemi lajme të mira. Kemi kërkuar përfaqësimin tonë për fitoren plebishitare", tha Shehu


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

‘Shumica kanë qenë në gjumë kur ka ndodhur aksidenti’, Kurti flet nga spitali ku po trajtohen të plagosurit në Kroaci: Mirëqenia jonë varet shumë nga mërgata, tragjedia e rëndë