Salianji merr shembull nga Berisha, futet ‘live’ në Facebook nga Kuvendi

Salianji merr shembull nga Berisha, futet ‘live’ në Facebook nga Kuvendi

1675335743_Screenshot1.jpg

Deputeti Ervin Salianji ka marrë shëmbull Sali Berishës, duke zënë foltoren dhe duke u futur live në rrjetin e tij social në Facebook, për të mbajtur fjalimin e tij.


Lajmi kryesor:

Kuvendi në kaos për McGonigal, opozita pa Berishën me bilbila e grushte tavolinave bllokon foltoren! Rama ia delegon interpelancën Spiropalit, Bardhi e refuzon: Të vijë ai


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake