Samiti i Ballkanit Perëndimor/ Rama pret në Pallatin e Brigadave Várhelyi, Đukanović dhe Brnabić (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka pritur në Pallatin e Brigadave Olivér Várhelyi, Komisioneri Europian,  Milo Đukanović, Presidentin e Malit të Zi dhe Aba Brnabić, kryeministren e Serbisë.


Lajmi kryesor:

Samiti i Ballkanit Perëndimor në Tiranë, Varhelyi: Plan investimesh 30 mld euro, të financuara nga BE! Rama: S’ka rëndësi si e quan një vend apo tjetri, jetike të zbatojmë 4 liritë e Evropës në rajon


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Distria Krasniqi merr medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Rita Ora: Krenare, Kosova lë gjurmë në ‘Tokio 2020’