Sandër Lleshaj marton vajzën, dalin fotot nga ceremonia private! Ish-ministri shfaqet i lumtur krah të afërmve

Sandër Lleshaj marton vajzën, dalin fotot nga ceremonia private! Ish-ministri shfaqet i lumtur krah të afërmve

Vajza e ish-ministrit Sandër Lleshajt

Për ish-ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, sot është një ditë e veçantë pasi ka martuar vajzën e tij Dorotea. Ceremonia e celebrimit është zhvilluar tek Kisha Katolike, dhe ish-ministri është parë i lumtur në krah të vajzës dhe të afërmve.

Ka qenë ish-boksieri Luan Kransiqi i cili ka publikuar disa foto nga dasma, ku falenderon mikun e tij Sadër Lleshajn, për ftesën në dasmën e vajzës së tij.

'Njeriu lumturohet gjithësesi kur merr pjesë në një gazmend familjarë që me atmosferën e ngazllyer, me tinguj të muzikës me shije, me mysafirë të hareshëm e gostitje profesionale, të bën të ndihesh si dasmor i ftuar me zemër.  Ndaj, në këtë mënyrë, e falënderoj mikun tim Sander Lleshi, që me festen e organizuar për martesën e Vajzes së tyre, na mundësuan të përjetojmë çaste shum të mira ne Tiranë. Çiftit Te ri Doroteas dhe Manuelit ju uroj shëndet e të mbara të përhershme.'- shkruan Krasniqi.

1/2
M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Edmond: 13/06/2021 23:26

    Te trazhegohen dhe jet te lumtur .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Diplomohen oficerët e Taskforcës kundër Antiterrorit

Diplomohen oficerët e Taskforcës kundër Antiterrorit