Sapho ironizon Bashën, shkakton të qeshura në Kuvend: Mbaroi Foltorja, kalojmë në votim

Deputeti i PD-së, Edmond Spaho i cili ka dalë hapur pro Sali Berishës dhe kundër Lulzim Bashës, ironizoi këtë të fundit pasi mbaroi fjalën e tij në Kuvend.

"Mbaroi Foltorja, kalojmë në votim", tha Spaho duke shkaktuar të qeshura.


Lajmi kryesor:

Me 76 vota pro, Kuvendi miraton pr.buxhetin e 2022! Basha: Në këtë sallë ka kriminelë të organizatave mafioze! Rama sqaron 'Balonë Tabake', i përsërit PD ftesën për bashkëpunim: E kuptoj që keni tension, por pa ne s'bëni dot asgjë


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Manja ‘përplaset’ me Nokën për zgjedhjet në Kukës! Ministri: Do fitojmë ne se t’i e ktheve në bajrak privat! Deputeti ironizon: Keni hapur vende punë në Angli

Manja ‘përplaset’ me Nokën për zgjedhjet në Kukës! Ministri: Do fitojmë ne se t’i e ktheve në bajrak privat! Deputeti ironizon: Keni hapur vende punë në Angli