Së shpejti pret të bëhet nënë, Kiara Tito nostalgjike, publikon një video nga fëmijëria e saj

Vetëm pak kohë pasi pret të bëhet nënë Kiara Tito bëhet nostalgjike për fëmijërinë e saj.

Moderatorja ka shpërndarë një video të mjaft të ëmbël në Insta Story

Një vajzë e bukur, me flokë të zeza dhe me një kukull në dorë  Kiara na ka treguar fragment të vogël se si ka qenë në 97’. Mesa duket  mëmësia e ka bërë mjaft të ndjeshme, pasi nuk është hera e parë që në këtë periudhë ajo shpërndan foto dhe video kur ka qenë një fëmijë i vogël.

Aktualisht 28 vjeçarja është në pritje të fëmijës së parë me këngëtarin Luiz Ejlli. Romanca e tyre nisi vitin e kaluar (2023) në Big Brother Vip, ku çifti kurorëzoi dashurinë e tyre në finalen e këtij spektakli.

 

Xh.K/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Befasi nga mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos tërhiqet nga futbolli pas Europianit 2024

Zyrtare/ Befasi nga mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos tërhiqet nga futbolli pas Europianit 2024