Seanca solemne e Kuvendit të Kosovës nis me intepretimin e filarmonisë për 15 vjetorin e Pavarësisë

Seanca solemne e Kuvendit të Kosovës nis me intepretimin e filarmonisë për 15 vjetorin e Pavarësisë

1676629523_kosov.JPG

Seanca solemne e Kuvendit të Kosovës ka nisur me interpretim të filarmonisë të Kosovës për 15 vjetorin e Pavarësisë.


Lajmi kryesor:

Kosova sot 15 vjet shtet i pavarur! Ish luftëtarët e UÇK ‘festojnë’ në Hagë! Kuvendi seancë solemne! Mban fjalën dhe presidenti Bajram Begaj


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Futbollisti shqiptar e feston titullin kampion në Seria A me flamurin e Kosovës

Futbollisti shqiptar e feston titullin kampion në Seria A me flamurin e Kosovës