POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Selena Gomez flet për herë të parë për ndarjen nga Justin Bieber: Jam bërë tjetër njeri

Këngëtarja Selena Gomez

Selena Gomez është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Ajo njihet që e vogël si një nga figurat më të rëndësishme të “Disney’. Mirëpo vitet e fundit të aktores kanë qenë shumë të vështira për të. Ndarja e parë nga Justin Bieber pasoi me shumë probleme të tjera në jetën e Sel.

Ajo pati me veshkat dhe u ribashkua me Justin për tu ndarë sërish disa kohë më parë. Selena ka vendosur që të jetojë tashmë larg stresit të Los Angelosit dhe është shpërngulur në Orange County.

Në një intervistë për “Elle” ajo u shpreh se: “Tashmë me jetën e re që po bëj ndihem e lirë dhe i jam rikthyer jetës sime të mëparshme. Unë gjithmonë e kam gjetur veten tek thjeshtësia. Më duket se jam bërë totalisht një tjetër njeri”.

Gjithashtu përsa i përket mardhënies me Justin, ndarjes nga The Weeknd Selena tha se ka qenë një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj dhe e ka kaluar tashmë falë ndihmës dhe mbështetjes së pandërprerë të nënës së saj e familjarëve.

 

fl.mi.
Komento