Tiranë/ Sërish protagoniste policja e famshme e Elbasanit, përfshihet në një aksident! Pasagjere në një makinë që e drejtonte një i ri pa patentë

Tiranë/ Sërish protagoniste policja e famshme e Elbasanit, përfshihet në një aksident! Pasagjere në një makinë që e drejtonte një i ri pa patentë

Anisa Kostani, efektivja e Policisë së Elbasanit

Anisa Kostani, efektivja e Policisë së Elbasanit është përfshirë në një aksident gjatë natës në Tiranë. Ajo po udhëtonte pasagjere në një mjet Benz ku shofer ishte Ravier Durra, i cili ishte pa patentë. Janë perplasur me një BMW si fillimim dhe nga goditja, janë perplasur me trafikndarësen.

Aksidenti ka ndodhur në mesnate afër Kopshtit Botanik. Të dy janë dërguar në Spitalin e Traumës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shkak për aksidentin dyshohet është bërë mos respektimi i distancës nga mjeti Benz ku udhëtonte efektivja Kostani. Drejtuesi i mjetit është arrestuar nga Policia Rrugore.

Kujtojmë se Anisa Kostani, sulmoi ashpër gazetarët për raportimet e bëra sa i takon ngjarjes së ndodhur në gusht të këtij viti, ku Madrid Ulqinaku u vra nga 18 vjeçari Horgito Peqini.

Në reagimin e bërë, Kostani tha se me raportimet e bëra, gazetarët përpiqeshin të nënvlerësonin punën e policisë, ndërsa shkruante se forcat e rendit nuk kishin patur kurrë më parë arritje më të mëdha sesa kishin aktualisht.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 26/01/2023 01:11

  Kjo mund te jete korrekte dhe e mire ne punen qe ben,por kam pershtypjen qe eshte ne profesion te gabuar.

  Përgjigju
 • Pitoni: 25/01/2023 13:09

  Kjo e ka mendjen tek gjarpri or tej...

  Përgjigju
  • Or tej: 25/01/2023 14:36

   Tubin 2 polsh or teeeejjjjj

 • titi kavajes: 25/01/2023 10:51

  turpi ketij shteti si mund te kete police dhe njeres te tille ne polici ?????

  Përgjigju
  • Or tej: 25/01/2023 13:03

   Dashke gerneten or teeeejjjjj

  • Or tej: 25/01/2023 12:28

   Kavajsi dashka gerneten or teeeejjjjj

 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

SHBA/ Republikanët akuzojnë Sorosin lidhur me hetimet ndaj Trump

SHBA/ Republikanët akuzojnë Sorosin lidhur me hetimet ndaj Trump