Shantazhonte 22-vjeçaren me foto dhe video intime të saj dhe i kërkonte para për të mos i publikuar, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Shantazhonte 22-vjeçaren me foto dhe video intime të saj dhe i kërkonte para për të mos i publikuar, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Policia Tiranë

Një 27 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Tiranës pasi prej kohësh kërcënonte një vajzë me foto dhe video intime të saj.

Vajza 22 vjeçare vendosi ti japë fund makthit të gjatë duke bërë denoncimin në polici.

Sipas policisë K.K, 27 vjeç, banues në Tiranë kishte foto dhe video intime të vajzës me të cilat dhe e kërcënonte se do ti publikonte në rrjetet sociale.

Ai e përndiqte prej kohësh vajzën e cila i kishte dhënë dhe para disa herë por 27 vjeçari nuk është ndalur me kërcënimet dhe kërkonte para të tjera.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Aksident në Tiranë, ambulanca përplaset me makinën në afërsi të ish-sheshit 'Shqiponja'! Plagoset pasagjerja 66-vjeçare

Aksident në Tiranë, ambulanca përplaset me makinën në afërsi të ish-sheshit 'Shqiponja'! Plagoset pasagjerja 66-vjeçare