'Shefi i rreptë' i kuzhinës përlotet në emision

Renato Mekolli

Shefi i rrepetë i emisionit të njohur për gatimin “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli është përlotur kur ka parë video-mesazhin që i kishte dedikuar shefi i tij i parë i kuzhinës.

Renato shpesh ka treguar vështirësitë që ka kaluar si emigrant në Greqi, por ai ia ka dalë dhe sot është një shef kuzhine mjaft i njohur.

Ai ka treguar se shefi i tij është sjellë shumë ashpër me të, por kjo gjë i ka shërbyer për atë që është sot.

Në video ai i ka uruar vetëm suksese Renatos.

Renato Mekolli në momentin kur përlotet

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Divjakë, automjeti del nga rruga dhe bie në një kanal me ujë, humb jetën shoferi 44 vjeç