'Shefi i rreptë' i kuzhinës përlotet në emision

'Shefi i rreptë' i kuzhinës përlotet në emision

Renato Mekolli

Shefi i rrepetë i emisionit të njohur për gatimin “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli është përlotur kur ka parë video-mesazhin që i kishte dedikuar shefi i tij i parë i kuzhinës.

Renato shpesh ka treguar vështirësitë që ka kaluar si emigrant në Greqi, por ai ia ka dalë dhe sot është një shef kuzhine mjaft i njohur.

Ai ka treguar se shefi i tij është sjellë shumë ashpër me të, por kjo gjë i ka shërbyer për atë që është sot.

Në video ai i ka uruar vetëm suksese Renatos.

Renato Mekolli në momentin kur përlotet

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Sondazhi në Report Tv/ Gjikondi: Shqiptarët të ‘uritur’ për një lider të ri të opozitës! Burimi: Meta po përfiton në kurriz të Berishës

Sondazhi në Report Tv/ Gjikondi: Shqiptarët të ‘uritur’ për një lider të ri të opozitës! Burimi: Meta po përfiton në kurriz të Berishës