Shembet më shumë se gjysma e restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës (VIDEO)

IKMT ka shembur më shumë se gjysmën e restoranit pa leje të Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo. Fadroma po  punon m intensitet të lartë dhe për rreth 1 orë ka shembur taracën sipër restorantit, shkallët, dhe gjysmën e ndërtesës. Deri më tani nuk janë shënuar incidente, pasi i gjithë territori po ruhet nga forca të shumta të policisë. 


Lajmi kryesor:

IKMT shemb resortin PA LEJE të Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mjekët nuk janë dakord me rritjen e pagës 40%, a kanë të drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Tetori i kancerit të gjirit, 458 mijë vdekje në vit! Covid vështirëson diagnostikimin